Amphenol Aerospace Operations D38999/26MJ43AE
D38999/26MJ43AE picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26MJ43AE
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 43POS PIN
Datasheet Download
D38999/26MJ43AE.pdf
Availability of D38999/26MJ43AE
QUANTITY
D38999/26MJ43AE Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26MJ43AE
Internal Part NumberEIS-D38999/26MJ43AE
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26MJ43AE
Related LinksD38999/, D38999/26MJ43AE Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26MJ43AE Details Description
Related parts for D38999/26MJ43AE
CONN HEADER 72POS DL .100" GO datasheet.pdf
CONV DC/DC 1.5V 30A OUTPUT datasheet.pdf