Amphenol Aerospace Operations D38999/26MJ43JE-LC
D38999/26MJ43JE-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26MJ43JE-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN PLUG 43POS STRGHT W/SKT
Datasheet Download
D38999/26MJ43JE-LC.pdf
Availability of D38999/26MJ43JE-LC
QUANTITY
D38999/26MJ43JE-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26MJ43JE-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26MJ43JE-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26MJ43JE-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26MJ43JE-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26MJ43JE-LC Details Description
Related parts for D38999/26MJ43JE-LC
DSUB CABL- AMM25G/ AE25M / AFM25 datasheet.pdf
RES SMD 5.62M OHM 1% 3/4W 2010 datasheet.pdf
DIODE ZENER 180V 1W DO213AB datasheet.pdf
FIXED IND 27NH 260MA 660 MOHM datasheet.pdf
RES 1K OHM 2% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 48V 3000W datasheet.pdf
CABLE CONN 4POLE datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 60KB FLASH DIE datasheet.pdf
AMP-LATCH UNV HDR 30 POSN SEL datasheet.pdf
IC SRAM 36MB 200MHZ 2.5V 100QFP datasheet.pdf