Amphenol Aerospace Operations D38999/26MJ4JC-LC
D38999/26MJ4JC-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26MJ4JC-LC
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 56POS SKT
Datasheet Download
D38999/26MJ4JC-LC.pdf
Availability of D38999/26MJ4JC-LC
QUANTITY
D38999/26MJ4JC-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26MJ4JC-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26MJ4JC-LC
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26MJ4JC-LC
Related LinksD38999/2, D38999/26MJ4JC-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26MJ4JC-LC Details Description
Related parts for D38999/26MJ4JC-LC
JACK TIP STD INSUL .080" WHITE datasheet.pdf
RES 62 OHM 5W 5% AXIAL datasheet.pdf
IC POT DGTL DUAL 50K SPI 16QFN datasheet.pdf
IC SWITCH DUAL SPDT 10MSOP datasheet.pdf
CONN TERM BLK 7POS 3.81MM R/A datasheet.pdf
CONN RCPT 26POS CBL MNT W/SKTS datasheet.pdf
FEED THRU CAP datasheet.pdf
FILTER EMI 2200PF RADIAL datasheet.pdf
DIODE GENERAL PURPOSE 85A DO-5 datasheet.pdf
LAMP 5MM BLU/GRN 571NM datasheet.pdf