Amphenol Aerospace Operations D38999/26MJ61AC
D38999/26MJ61AC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26MJ61AC
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 61POS PIN
Datasheet Download
D38999/26MJ61AC.pdf
Availability of D38999/26MJ61AC
QUANTITY
D38999/26MJ61AC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26MJ61AC
Internal Part NumberEIS-D38999/26MJ61AC
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26MJ61AC
Related LinksD38999/, D38999/26MJ61AC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26MJ61AC Details Description
Related parts for D38999/26MJ61AC
RES SMD 909K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES SMD 267 OHM 0.1% 1/16W 0816 datasheet.pdf
IC AMP AUDIO .367W MONO AB 8SOIC datasheet.pdf
RECEIVER FOR E3C-S50 SENSOR datasheet.pdf
CONN HEADER R/A TIN 23POS datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 5POS SKT datasheet.pdf
FILTER SAW DUAL 390/420MHZ SMD datasheet.pdf
DIODE ZENER 22V 10W DO213AA datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPDT 10A 125V datasheet.pdf