Amphenol Aerospace Operations D38999/26TB35PN
D38999/26TB35PN picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26TB35PN
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 13C 13#22D PIN PLUG
Datasheet Download
D38999/26TB35PN.pdf
Availability of D38999/26TB35PN
QUANTITY
D38999/26TB35PN Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26TB35PN
Internal Part NumberEIS-D38999/26TB35PN
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26TB35PN
Related LinksD38999/, D38999/26TB35PN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26TB35PN Details Description
Related parts for D38999/26TB35PN
TERM SOLDER TURRET .151" .156"L datasheet.pdf
FIXED IND 16NH 560MA 220 MOHM datasheet.pdf
CAP TANT 22UF 35V 20% 2917 datasheet.pdf
CAP CER 120PF 500V U2J RADIAL datasheet.pdf
RES 264 OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
0.5W DC/DC-CONVERTER ECONOLINE datasheet.pdf
2MM SRSW HDR IN HOR SMT B/WAY 2C datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 14POS INLINE PINS datasheet.pdf
CONN SOCKET .4MM 28 POS SMD datasheet.pdf
IC REG LDO ADJ 30MA datasheet.pdf