Amphenol Aerospace Operations D38999/26TD15PB
D38999/26TD15PB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26TD15PB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 15C 14#20 1#16 PIN PLUG
Datasheet Download
D38999/26TD15PB.pdf
Availability of D38999/26TD15PB
QUANTITY
D38999/26TD15PB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26TD15PB
Internal Part NumberEIS-D38999/26TD15PB
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26TD15PB
Related LinksD38999/, D38999/26TD15PB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26TD15PB Details Description
Related parts for D38999/26TD15PB
IC ADC 10-BIT 80MSPS 3V 32-QFN datasheet.pdf
RES SMD 169 OHM 0.05% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES SMD 226 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CAP CER 15PF 3KV NP0 1808 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 30V 11A SO8FL datasheet.pdf
CONN PLUG 5POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
CONV DC/DC 3.5W SGL 5VOUT DIP24 datasheet.pdf
CABLE 3COND 22AWG GRY SHLD 1000' datasheet.pdf
APEX 4G LTE GPS HINGED ANT WHT datasheet.pdf
FIXED IND 27NH 400MA 360 MOHM datasheet.pdf
CONN PLUG 26POS INLINE SKT datasheet.pdf