Amphenol Aerospace Operations D38999/26TD18JE
D38999/26TD18JE picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26TD18JE
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 18C 18#20 SKT PLUG
Datasheet Download
D38999/26TD18JE.pdf
Availability of D38999/26TD18JE
QUANTITY
D38999/26TD18JE Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26TD18JE
Internal Part NumberEIS-D38999/26TD18JE
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26TD18JE
Related LinksD38999/, D38999/26TD18JE Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26TD18JE Details Description
Related parts for D38999/26TD18JE
IC REG LDO 4.9V 0.15A MINI5D datasheet.pdf
IC MULTIPLEXER DUAL 4X1 16SOIC datasheet.pdf
CONN HEADER .100 SINGL STR 26POS datasheet.pdf
IC CTRLR NV W/BATT MON 5V 16SOIC datasheet.pdf
TRANS PNP 60V 0.6A SOT223 datasheet.pdf
RES 10M OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
LED MT SR VERT X 0.720" 3/5MM 2L datasheet.pdf
SW ROTARY DIP 8MM HEX SMD 5V datasheet.pdf
PREMO-FLEX 1.00 JMPR LGT 178 TYP datasheet.pdf
RES SMD 1.2K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
AM2161SC14164 TOOL KIT datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 600V 2A SMB datasheet.pdf