Amphenol Aerospace Operations D38999/26TF18BA
D38999/26TF18BA picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26TF18BA
Brief Description
TV 18C MIXED(TWIN) SKT PLUG
Datasheet Download
D38999/26TF18BA.pdf
Availability of D38999/26TF18BA
QUANTITY
D38999/26TF18BA Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26TF18BA
Internal Part NumberEIS-D38999/26TF18BA
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26TF18BA
Related LinksD38999/, D38999/26TF18BA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26TF18BA Details Description
Related parts for D38999/26TF18BA
RES SMD 49.9 OHM 0.25% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC FIFO SUPERSYNC 16KX18 64QFP datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 64QFN datasheet.pdf
DIAMOND LAPPING FILM 663X datasheet.pdf
VARISTOR 735V 6.5KA DISC 20MM datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 2700K 2SMD datasheet.pdf
IC DSC 16BIT 128KB FLASH 44TQFP datasheet.pdf
Connector Socket 53 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 800MA 250VAC 65VDC datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X20MM XCUT T412 datasheet.pdf
HEATSINK 54X40X9.5MM XCUT T766 datasheet.pdf
CAP FILM 0.18UF 5% 400VDC RAD datasheet.pdf