Amphenol Aerospace Operations D38999/26TF28AD
D38999/26TF28AD picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26TF28AD
Brief Description
TV 28C 26#20 2#16 PIN PLUG
Datasheet Download
D38999/26TF28AD.pdf
Availability of D38999/26TF28AD
QUANTITY
D38999/26TF28AD Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26TF28AD
Internal Part NumberEIS-D38999/26TF28AD
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26TF28AD
Related LinksD38999/, D38999/26TF28AD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26TF28AD Details Description
Related parts for D38999/26TF28AD
TERM BLOCK HDR 4POS VERT 5MM datasheet.pdf
CONN HEADER 6POS .100 R/A GOLD datasheet.pdf
FOOT CYLINDRICAL 0.98" DIA BLACK datasheet.pdf
IC VOLT DETECTOR 2.3V SOT23-5 datasheet.pdf
CONV DC/DC 30W 9-36VIN +/-12VOUT datasheet.pdf
IC REG LDO 3V 0.15A 4UDFN datasheet.pdf
CONN PLUG 28POS STRGHT W/SKT datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS .100" datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS .100" datasheet.pdf
RES SMD 2.94M OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf