Amphenol Aerospace Operations D38999/26TG75PB-LC
D38999/26TG75PB-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26TG75PB-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 4C 4#8(TWIN) PIN PLUG
Datasheet Download
D38999/26TG75PB-LC.pdf
Availability of D38999/26TG75PB-LC
QUANTITY
D38999/26TG75PB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26TG75PB-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26TG75PB-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26TG75PB-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26TG75PB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26TG75PB-LC Details Description
Related parts for D38999/26TG75PB-LC
CONN SOCKET 14POS 2MM DUAL CRIMP datasheet.pdf
IDC CABLE- APR40A/ AE40M / APR40 datasheet.pdf
RES SMD 294 OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 70POS .100 R/A SLD datasheet.pdf
BOOT MOLDED datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 11 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 75W datasheet.pdf
RES SMD 20K OHM 0.1% 0.15W 0705 datasheet.pdf
MCU 32BIT 1024 KB FLASH 144TQFP datasheet.pdf
CONN MOD JACK 8P8C R/A UNSHLD datasheet.pdf
762 TB PLU PLU LOW-TYPE datasheet.pdf
CAP FILM 25UF 10% 310VAC AXIAL datasheet.pdf