Amphenol Aerospace Operations D38999/26TG75PN
D38999/26TG75PN picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26TG75PN
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 4C 4#8(TWIN) PIN PLUG
Datasheet Download
D38999/26TG75PN.pdf
Availability of D38999/26TG75PN
QUANTITY
D38999/26TG75PN Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26TG75PN
Internal Part NumberEIS-D38999/26TG75PN
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26TG75PN
Related LinksD38999/, D38999/26TG75PN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26TG75PN Details Description
Related parts for D38999/26TG75PN
RECEPT WRAPOST .062"DIA .360" datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 3POS 270DEG 5MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 75W datasheet.pdf
THERMAL PAD 30X30X0.5MM datasheet.pdf
CONN RCPT 53POS JAM NUT W/SKT datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M5 NYLON 64MM datasheet.pdf
DIODE ZENER 5.1V 2W SMBJ datasheet.pdf
FIXED IND 22UH 96MA 4.9 OHM SMD datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK R/A datasheet.pdf
RES 61.9K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf