Amphenol Aerospace Operations D38999/26WF32JA-LC
D38999/26WF32JA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26WF32JA-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 32POS SKT
Datasheet Download
D38999/26WF32JA-LC.pdf
Availability of D38999/26WF32JA-LC
QUANTITY
D38999/26WF32JA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26WF32JA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26WF32JA-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26WF32JA-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26WF32JA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26WF32JA-LC Details Description
Related parts for D38999/26WF32JA-LC
OPTOISOLATOR 5.3KV TRANS 6-SMD datasheet.pdf
AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 12W datasheet.pdf
TRANSMITTER ASK 8SOIC datasheet.pdf
IC OPAMP AUDIO 50MHZ 8SOPWRPAD datasheet.pdf
KEYPAD LEGEND TILE HORN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 75W datasheet.pdf
RES 18K OHM 2% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 155VIN 36VOUT 75W datasheet.pdf
SRC2 84PIN FEMALE RECPT datasheet.pdf
Connector Socket 72 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf
55A CABLE/DUAL 10/ SM datasheet.pdf