Amphenol Aerospace Operations D38999/26WF32PN-CG
D38999/26WF32PN-CG picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26WF32PN-CG
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 32POS PIN
Datasheet Download
D38999/26WF32PN-CG.pdf
Availability of D38999/26WF32PN-CG
QUANTITY
D38999/26WF32PN-CG Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26WF32PN-CG
Internal Part NumberEIS-D38999/26WF32PN-CG
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26WF32PN-CG
Related LinksD38999/26, D38999/26WF32PN-CG Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26WF32PN-CG Details Description
Related parts for D38999/26WF32PN-CG
OPTOISO 2.5KV 4CH TRANS 16SOIC datasheet.pdf
CABLE ASSY 50POS MDR-MDR PLUG 5M datasheet.pdf
IC LATCH TRANSP OCT D 3ST 20SOIC datasheet.pdf
IC REG BUCK BOOST ADJ 0.5A 16DFN datasheet.pdf
RES SMD 1.2 OHM 5% 1/20W 0201 datasheet.pdf
RACK STEEL 31.5X21.3X47.2 GRY datasheet.pdf
BCM BUS CONVERTER 24V 300W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 50W datasheet.pdf
CAP CER 0.15UF 50V 20% BX 1812 datasheet.pdf
10BASED-T ETHERNET CONTROLLER datasheet.pdf
1500UF 6.3V 12.5X26.5 105C RAD datasheet.pdf