Amphenol Aerospace Operations D38999/26WF32SA-USSB4
D38999/26WF32SA-USSB4 picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26WF32SA-USSB4
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 32POS SKT
Datasheet Download
D38999/26WF32SA-USSB4.pdf
Availability of D38999/26WF32SA-USSB4
QUANTITY
D38999/26WF32SA-USSB4 Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26WF32SA-USSB4
Internal Part NumberEIS-D38999/26WF32SA-USSB4
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26WF32SA-USSB4
Related LinksD38999/26W, D38999/26WF32SA-USSB4 Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26WF32SA-USSB4 Details Description
Related parts for D38999/26WF32SA-USSB4
CONN SPRING 6POS SNGL .335 SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS R/A .100 SLD datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 5V 35W datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 17 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
CONN HEADER BACKPLAN 200POS GOLD datasheet.pdf
RES 1K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
HERMETIC THERMOSTAT datasheet.pdf
PC TERMINAL BLOCK 2POS BLACK datasheet.pdf
DIODE ZENER 5.6V 1.25W DO213AB datasheet.pdf
CONN PLUG 9POS INLINE PIN datasheet.pdf