Amphenol Aerospace Operations D38999/26WF32SN-U
D38999/26WF32SN-U picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26WF32SN-U
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 32POS SKT
Datasheet Download
D38999/26WF32SN-U.pdf
Availability of D38999/26WF32SN-U
QUANTITY
D38999/26WF32SN-U Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26WF32SN-U
Internal Part NumberEIS-D38999/26WF32SN-U
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26WF32SN-U
Related LinksD38999/2, D38999/26WF32SN-U Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26WF32SN-U Details Description
Related parts for D38999/26WF32SN-U
BOARD EVAL FOR MC9S12C32 datasheet.pdf
CONV DC-DC 66W 48VIN 12V SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 98POS .100 EYELET datasheet.pdf
INDUCTOR COMMON MODE 260 OHM 25% datasheet.pdf
IC FREQ GENERATOR 48TSSOP datasheet.pdf
LED MT SR VERT datasheet.pdf
18CKT BMI VRT HDR W/GRND datasheet.pdf
CONN PLUG 9POS RT ANG W/SKTS datasheet.pdf
CONN FPC BOTTOM 27POS 0.30MM R/A datasheet.pdf
CABLE TIE 50 LB. 6.3" BLACK datasheet.pdf