Amphenol Aerospace Operations D38999/26WH21HC-LC
D38999/26WH21HC-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26WH21HC-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 21POS PIN
Datasheet Download
D38999/26WH21HC-LC.pdf
Availability of D38999/26WH21HC-LC
QUANTITY
D38999/26WH21HC-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26WH21HC-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26WH21HC-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26WH21HC-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26WH21HC-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26WH21HC-LC Details Description
Related parts for D38999/26WH21HC-LC
IC PROGRAM 3.200V RESET SOT23-5 datasheet.pdf
CAP CER 27PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 32KB FLASH 48LQFP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 50W datasheet.pdf
RES 8.25K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
36 SIL VERT SMT HDR datasheet.pdf
RES 0.43 OHM 50W 1% TO220 datasheet.pdf
VERT CARD CONN DUAL 0.100" datasheet.pdf
INSERT FEMALE 24POS TERM BLOCK datasheet.pdf
IC SRAM 18M 1MX18 100-TQFP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 110POS .100" datasheet.pdf
CAP FILM 0.056UF 10% 250VDC RDL datasheet.pdf