Amphenol Aerospace Operations D38999/26WH21SN-UWBSB4
D38999/26WH21SN-UWBSB4 picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26WH21SN-UWBSB4
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 21POS SKT
Datasheet Download
D38999/26WH21SN-UWBSB4.pdf
Availability of D38999/26WH21SN-UWBSB4
QUANTITY
D38999/26WH21SN-UWBSB4 Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26WH21SN-UWBSB4
Internal Part NumberEIS-D38999/26WH21SN-UWBSB4
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26WH21SN-UWBSB4
D38999/26WH21SN-UWBSB4 Details Description
Related parts for D38999/26WH21SN-UWBSB4
FIXED IND 1NH 600MA 100 MOHM SMD datasheet.pdf
RES SMD 1.1 OHM 1% 3/4W 2010 datasheet.pdf
DIODE PIN VHF/SW 20V TO92-2 datasheet.pdf
FILTER POWER LINE EMI 30A SCREW datasheet.pdf
FUSE T/D CLASS L 1300A 600V datasheet.pdf
RES SMD 464 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 150W datasheet.pdf
RES 1.78M OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 4.64K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 127 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
LED XLAMP COOL WHITE 5000K 2SMD datasheet.pdf
RES SMD 73.2K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf