Amphenol Aerospace Operations D38999/26ZC35PN
D38999/26ZC35PN picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26ZC35PN
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 22C 22#22D PIN PLUG
Datasheet Download
D38999/26ZC35PN.pdf
Availability of D38999/26ZC35PN
QUANTITY
D38999/26ZC35PN Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26ZC35PN
Internal Part NumberEIS-D38999/26ZC35PN
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26ZC35PN
Related LinksD38999/, D38999/26ZC35PN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26ZC35PN Details Description
Related parts for D38999/26ZC35PN
TRIMMER 100K OHM 0.5W TH datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
TVS DIODE 150VWM 243VC SMB datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 09VIN 12VOUT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 200W datasheet.pdf
CABLE STR SGL-END FMALE 5POS 2M datasheet.pdf
CAP TANT 47UF 20% 35V AXIAL datasheet.pdf
HEAT SHRINK TUBE 1/8 WHT 60' datasheet.pdf
09P MTA100 PSTD CONN ASSY SN datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X15MM R-TAB T412 datasheet.pdf
CONN RCPT 80POS 0.8MM SMD GOLD datasheet.pdf