Amphenol Aerospace Operations D38999/26ZJ19BD
D38999/26ZJ19BD picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26ZJ19BD
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN PLUG 19POS
Datasheet Download
D38999/26ZJ19BD.pdf
Availability of D38999/26ZJ19BD
QUANTITY
D38999/26ZJ19BD Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26ZJ19BD
Internal Part NumberEIS-D38999/26ZJ19BD
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26ZJ19BD
Related LinksD38999/, D38999/26ZJ19BD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26ZJ19BD Details Description
Related parts for D38999/26ZJ19BD
OPTOISO 5.3KV TRANS W/BASE 6SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 26POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CAP FILM 5UF 10% 370VAC QC TERM datasheet.pdf
SWITCH SLOTTD OPTICAL PHOTOLOGIC datasheet.pdf
IC USB HUB CTLR 2PORT 56VQFN datasheet.pdf
ADAPTER 28-DIP TO-28 PLCC datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 25 Position Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
IC DSP FIXED/FLOAT POINT 256BGA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 100W datasheet.pdf