Amphenol Aerospace Operations D38999/26ZJ19HB
D38999/26ZJ19HB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26ZJ19HB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN PLUG 19POS
Datasheet Download
D38999/26ZJ19HB.pdf
Availability of D38999/26ZJ19HB
QUANTITY
D38999/26ZJ19HB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26ZJ19HB
Internal Part NumberEIS-D38999/26ZJ19HB
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26ZJ19HB
Related LinksD38999/, D38999/26ZJ19HB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26ZJ19HB Details Description
Related parts for D38999/26ZJ19HB
IC VREF SERIES 2.5V SOT23-5 datasheet.pdf
FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE datasheet.pdf
CAP TANT POLY 47UF 10V 2312 datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 28-SSOP datasheet.pdf
CONN HDR BKWY VERT TIN 16POS datasheet.pdf
FIXED IND 91UH 84MA 8 OHM TH datasheet.pdf
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC datasheet.pdf
RES 300 OHM 2W 5% AXIAL datasheet.pdf