Lattice Semiconductor Corporation M4A3-32/32-10VI48
M4A3-32/32-10VI48 picture photo
Mfg. Part Number
M4A3-32/32-10VI48
Brief Description
IC CPLD 32MC 10NS 48TQFP
Datasheet Download
M4A3-32/32-10VI48.pdf
Availability of M4A3-32/32-10VI48
QUANTITY
M4A3-32/32-10VI48 Order Process
Ship out your order
Specifications of M4A3-32/32-10VI48
Internal Part NumberEIS-M4A3-32/32-10VI48
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Obsolescence/ EOLTin/Lead Devices 23/Jun/2015
Standard Package250
Category Integrated Circuits (ICs)
FamilyEmbedded - CPLDs (Complex Programmable Logic Devices)
SeriesispMACH® 4A
PackagingTray
Programmable TypeIn System Programmable
Delay Time tpd(1) Max10.0ns
Voltage Supply - Internal3 V ~ 3.6 V
Number of I/O32
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case48-LQFP
Supplier Device Package48-TQFP (7x7)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)M4A3-32/32-10VI48
Related LinksM4A3-32/, M4A3-32/32-10VI48 Datasheet, Lattice Semiconductor Corporation Distributor
M4A3-32/32-10VI48 Details Description
Related parts for M4A3-32/32-10VI48
SWITCH 10 POS DIP RECESSED UNSLD datasheet.pdf
IC MOSFET DVR .5A HS 8DIP datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 2POS VERT 7.62MM datasheet.pdf
TOOL HAND CRIMPER 24-26AWG ASSY datasheet.pdf
RES 0.1 OHM 7W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 56.0K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
09 SIL VERT SMT HDR datasheet.pdf
FIXED IND 82NH 2.2A 40 MOHM TH datasheet.pdf