Amphenol Aerospace Operations D38999/26ZJ19PE
D38999/26ZJ19PE picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26ZJ19PE
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN PLUG 19POS
Datasheet Download
D38999/26ZJ19PE.pdf
Availability of D38999/26ZJ19PE
QUANTITY
D38999/26ZJ19PE Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26ZJ19PE
Internal Part NumberEIS-D38999/26ZJ19PE
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26ZJ19PE
Related LinksD38999/, D38999/26ZJ19PE Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26ZJ19PE Details Description
Related parts for D38999/26ZJ19PE
SWITCH PUSH DPST 10A 110V datasheet.pdf
RES SMD 634 OHM 1% 1/2W 1210 datasheet.pdf
IC DSP 24BIT 150MHZ 196-MABGA datasheet.pdf
CONN EDGECARD 110PS DIP .100 SLD datasheet.pdf
RES SMD 3.83K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONVERTER MINIMOD DC/DC 5.8V 50W datasheet.pdf
CONN PLUG 2POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf
RES SMD 5.23K OHM 0.1% 1/5W 1005 datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 5% 35V 2915 datasheet.pdf
CAP CER 43PF 200V NP0 0805 datasheet.pdf
CAP CER 22UF 10V 10% X6S 1210 datasheet.pdf