Amphenol Aerospace Operations D38999/26ZJ19SA-LC
D38999/26ZJ19SA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26ZJ19SA-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN PLUG 19POS
Datasheet Download
D38999/26ZJ19SA-LC.pdf
Availability of D38999/26ZJ19SA-LC
QUANTITY
D38999/26ZJ19SA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26ZJ19SA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26ZJ19SA-LC
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26ZJ19SA-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26ZJ19SA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26ZJ19SA-LC Details Description
Related parts for D38999/26ZJ19SA-LC
IC ADC 8BIT MPU COMPAT 20-CDIP datasheet.pdf
IC REG LDO 1.8V 0.3A 8VSSOP datasheet.pdf
TRANS PNP 60V 3A SOT-223 datasheet.pdf
IC FPGA 248 I/O 456FBGA datasheet.pdf
CONN TERMINATOR JACK HDBNC 75OHM datasheet.pdf
RES 0.015 OHM 5W 1% RADIAL datasheet.pdf
CONN FFC BOTTOM 11POS 0.50MM R/A datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M12 NYLON 59MM datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK R/A datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X25MM L-TAB datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 15V 100W datasheet.pdf