Amphenol Aerospace Operations D38999/26ZJ61SA
D38999/26ZJ61SA picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26ZJ61SA
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN PLUG 61POS
Datasheet Download
D38999/26ZJ61SA.pdf
Availability of D38999/26ZJ61SA
QUANTITY
D38999/26ZJ61SA Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26ZJ61SA
Internal Part NumberEIS-D38999/26ZJ61SA
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26ZJ61SA
Related LinksD38999/, D38999/26ZJ61SA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26ZJ61SA Details Description
Related parts for D38999/26ZJ61SA
RES SMD 91K OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
PATCHCORD VIDEO STD 9' YELLOW datasheet.pdf
CONN EDGECARD 120PS DIP .100 SLD datasheet.pdf
RES SMD 2.7K OHM 5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC CLK GEN ZD 2:5 HSTL 32-LQFP datasheet.pdf
FIXED IND 680NH 6.6A 13 MOHM SMD datasheet.pdf
381 TB PLUGGABLE PLUG datasheet.pdf
RES SMD 4.64K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
TERM BLOCK datasheet.pdf
CAP FILM 0.0082 UF 5 % 1600 VDC datasheet.pdf