Bel Fuse Inc. DAMMR15S
DAMMR15S picture photo
Mfg. Part Number
DAMMR15S
Brief Description
DSUB 15 F SOD R FLOA G50 ZIN
Datasheet Download
DAMMR15S.pdf
Availability of DAMMR15S
QUANTITY
DAMMR15S Order Process
Ship out your order
Specifications of DAMMR15S
Internal Part NumberEIS-DAMMR15S
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
FamilyD-Sub Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DAMMR15S
Related LinksDAMM, DAMMR15S Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
DAMMR15S Details Description
Related parts for DAMMR15S
IC REG LDO 5V 0.3A 8MSOP datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100TQFP datasheet.pdf
FIXED IND 18MH 30MA 60 OHM TH datasheet.pdf
FIXED IND 220UH 700MA 460 MOHM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 200W datasheet.pdf
SCR INV STUD 40A 1200V TO-94 datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 10A 115VAC 28VDC datasheet.pdf
IC REG BUCK 2.8V 1A SYNC TSOT25 datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 5V 15W datasheet.pdf