FFF DBF25S064TLF
DBF25S064TLF picture photo
Mfg. Part Number
DBF25S064TLF
Manufacturer
Product Category
D-Sub Connectors
Brief Description
CONN DSUB PLUG 25POS STR SLD CUP
Datasheet Download
DBF25S064TLF.pdf
Availability of DBF25S064TLF
QUANTITY
DBF25S064TLF Order Process
Ship out your order
Specifications of DBF25S064TLF
Internal Part NumberEIS-DBF25S064TLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package200
Category Connectors, Interconnects
FamilyD-Sub Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DBF25S064TLF
Related LinksDBF25S, DBF25S064TLF Datasheet, FFF Distributor
DBF25S064TLF Details Description
Related parts for DBF25S064TLF
FUSE GLASS 800MA 250VAC 5X20MM datasheet.pdf
CONN HEADER 176 POS VERT GOLD datasheet.pdf
RES 560 OHM 5W 5% RADIAL datasheet.pdf
CONN DIN RCPT 44POS DUAL RT ANG datasheet.pdf
Connector Receptacle 4 Position 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole, Right Angle datasheet.pdf
IC CLOCK DRIVER 1.8V LP 28-BGA datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE 4PDT 10A 125V datasheet.pdf
MOSFET N/P-CH 30V 1.8/1.5A MCPH6 datasheet.pdf
Connector Socket 8 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
HEADER SLOTTED 2.54MM datasheet.pdf