JAE Electronics DBMA-25S-C-NM-2
DBMA-25S-C-NM-2 picture photo
Mfg. Part Number
DBMA-25S-C-NM-2
Manufacturer
Product Category
D-Sub Connectors
Brief Description
CONN DSUB 25POS
Datasheet Download
DBMA-25S-C-NM-2.pdf
Availability of DBMA-25S-C-NM-2
QUANTITY
DBMA-25S-C-NM-2 Order Process
Ship out your order
Specifications of DBMA-25S-C-NM-2
Internal Part NumberEIS-DBMA-25S-C-NM-2
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyD-Sub Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DBMA-25S-C-NM-2
Related LinksDBMA-25, DBMA-25S-C-NM-2 Datasheet, JAE Electronics Distributor
DBMA-25S-C-NM-2 Details Description
Related parts for DBMA-25S-C-NM-2
RES SMD 47.5KOHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CAP CER 56PF 500V 1111 datasheet.pdf
IC VCXO/PLL CLK SYNTHESIZR 8SOIC datasheet.pdf
CONN RCPT 4POS FREE HNG W/PINS datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 1A 115V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 150W datasheet.pdf
RES 2.785K OHM 1/2W 0.25% AXIAL datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 3250K 2SMD datasheet.pdf
MOD CABLE 12FT COILED datasheet.pdf
LGA ACC KIT datasheet.pdf
FLAT HEATPIPE 35W 2.5X8.2X200MM datasheet.pdf
CONN PLUG 30POS STRGHT datasheet.pdf