ITT Cannon, LLC DBMM25PDNMB
DBMM25PDNMB picture photo
Mfg. Part Number
DBMM25PDNMB
Manufacturer
Product Category
D-Sub Connectors
Brief Description
DSUB 25 M PCB NMB G50
Datasheet Download
DBMM25PDNMB.pdf
Availability of DBMM25PDNMB
QUANTITY
DBMM25PDNMB Order Process
Ship out your order
Specifications of DBMM25PDNMB
Internal Part NumberEIS-DBMM25PDNMB
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyD-Sub Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DBMM25PDNMB
Related LinksDBMM2, DBMM25PDNMB Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
DBMM25PDNMB Details Description
Related parts for DBMM25PDNMB
CAP FILM 8200PF 5% 100VDC RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 12.7OHM 0.25% 1/16W 0402 datasheet.pdf
RES SMD 825 OHM 0.05% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS .156 EXTEND datasheet.pdf
MOSFET P-CH 12V 7.8A 6TSOP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 25W datasheet.pdf