Bel Fuse Inc. DBMM25SZ
DBMM25SZ picture photo
Mfg. Part Number
DBMM25SZ
Manufacturer
Product Category
D-Sub Connectors
Brief Description
DSUB 25 F PCB STR G50 ZINC
Datasheet Download
DBMM25SZ.pdf
Availability of DBMM25SZ
QUANTITY
DBMM25SZ Order Process
Ship out your order
Specifications of DBMM25SZ
Internal Part NumberEIS-DBMM25SZ
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyD-Sub Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DBMM25SZ
Related LinksDBMM, DBMM25SZ Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
DBMM25SZ Details Description
Related parts for DBMM25SZ
SIDACTOR BI 275V 250A TO-92 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
RES 5.9K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 21K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
GASKET datasheet.pdf
CONN HSNG RCPT IN-LINE 6POS SKT datasheet.pdf
Connector Socket 20 Position 0.039" (1.00mm) Gold Surface Mount, Right Angle datasheet.pdf
FIXED IND 47UH 460MA 1.368 OHM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS .156" datasheet.pdf
CONN HEADER 1MM 24POS datasheet.pdf