ITT Cannon, LLC DBMMD25PK
DBMMD25PK picture photo
Mfg. Part Number
DBMMD25PK
Manufacturer
Product Category
D-Sub Connectors
Brief Description
DSUB 25 M PCB R/A G50 ZINC
Datasheet Download
DBMMD25PK.pdf
Availability of DBMMD25PK
QUANTITY
DBMMD25PK Order Process
Ship out your order
Specifications of DBMMD25PK
Internal Part NumberEIS-DBMMD25PK
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyD-Sub Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DBMMD25PK
Related LinksDBMM, DBMMD25PK Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
DBMMD25PK Details Description
Related parts for DBMMD25PK
CAP FILM 0.022UF 5% 50VDC 1210 datasheet.pdf
CAP CER 10000PF 100V X7R 0805 datasheet.pdf
IC REG LDO 3.3V 0.25A 8SOIC datasheet.pdf
CONN PLUG 41POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
IC DGTL POT QUAD 50K 20TSSOP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 25W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 100W datasheet.pdf
CABLE JUMPER 1.25MM .152M 34POS datasheet.pdf
CONN PLUG W/SOCKETS datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 100V 5A 5DFN datasheet.pdf
CAP CER 0.33UF 16V X7S 0402 datasheet.pdf