ITT Cannon, LLC DBX25S0L2A191A197-146
DBX25S0L2A191A197-146 picture photo
Mfg. Part Number
DBX25S0L2A191A197-146
Manufacturer
Product Category
D-Sub Connectors
Brief Description
D-SUB STR M3 POST B/L
Datasheet Download
DBX25S0L2A191A197-146.pdf
Availability of DBX25S0L2A191A197-146
QUANTITY
DBX25S0L2A191A197-146 Order Process
Ship out your order
Specifications of DBX25S0L2A191A197-146
Internal Part NumberEIS-DBX25S0L2A191A197-146
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyD-Sub Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DBX25S0L2A191A197-146
Related LinksDBX25S0L2A, DBX25S0L2A191A197-146 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
DBX25S0L2A191A197-146 Details Description
Related parts for DBX25S0L2A191A197-146
CONN HEADER VERT .050 25POS 30AU datasheet.pdf
CONN PLUG 1.27MM 40POS GOLD PCB datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
IC OPAMP GP 3MHZ RRO 8SOIC datasheet.pdf
SENSOR 75PSI 1.2-20 UNF-2A 1-5V datasheet.pdf
Connector Quick Connect Receptacle 15.5-20 AWG 0.187" (4.75mm) Crimp datasheet.pdf
RACK STEEL 17.5X21.3X54.2 BE/GY datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 4 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 12 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf