Omron Automation & Safety DCA2-5CN35W1
DCA2-5CN35W1 picture photo
Mfg. Part Number
DCA2-5CN35W1
Manufacturer
Product Category
Accessories
Brief Description
35M THICK DNET CABLE 1M 1F CON
Datasheet Download
DCA2-5CN35W1.pdf
Availability of DCA2-5CN35W1
QUANTITY
DCA2-5CN35W1 Order Process
Ship out your order
Specifications of DCA2-5CN35W1
Internal Part NumberEIS-DCA2-5CN35W1
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Industrial Controls, Meters
FamilyAccessories
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DCA2-5CN35W1
Related LinksDCA2-5, DCA2-5CN35W1 Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
DCA2-5CN35W1 Details Description
Related parts for DCA2-5CN35W1
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 24V datasheet.pdf
BRD SPT SNAP FIT SCREW MNT 3/4" datasheet.pdf
CONN RCPT HSG 1POS .187 YELLOW datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 15POS SKT datasheet.pdf
RES CHAS MNT 24.9 OHM 1% 5W datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 11 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X20MM R-TAB datasheet.pdf
381 TB WIR PRO 180D datasheet.pdf
CONTROL TEMP/PROC RELAY OUT 24V datasheet.pdf
CAP CER 47UF 4V 20% X6S 1206 datasheet.pdf
300UF 250V 25.4X53.98 85C AXI datasheet.pdf
6800UF 35V 30X25 datasheet.pdf