Bel Fuse Inc. DCDM-25S6E5-36.0B LPM
DCDM-25S6E5-36.0B LPM picture photo
Mfg. Part Number
DCDM-25S6E5-36.0B LPM
Brief Description
MIC 25 S 36" RBW 281-11-60-511
Datasheet Download
DCDM-25S6E5-36.0B LPM.pdf
Availability of DCDM-25S6E5-36.0B LPM
QUANTITY
DCDM-25S6E5-36.0B LPM Order Process
Ship out your order
Specifications of DCDM-25S6E5-36.0B LPM
Internal Part NumberEIS-DCDM-25S6E5-36.0B LPM
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DCDM-25S6E5-36.0B LPM
Related LinksDCDM-25S6E, DCDM-25S6E5-36.0B LPM Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
DCDM-25S6E5-36.0B LPM Details Description
Related parts for DCDM-25S6E5-36.0B LPM
RES ARRAY 4 RES 120 OHM 0804 datasheet.pdf
CONN HEADER 16POS .100 SGL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS .156 EXTEND datasheet.pdf
CONN HSG RCPT WALL MNT 28POS SKT datasheet.pdf
FET RF LDMOS 220W H33288-3 datasheet.pdf
LED SHWO WARM WHITE 3500K 2SMD datasheet.pdf
RES SMD 21K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CAP TANT 15UF 50V 10% 2824 datasheet.pdf
CAP TANT 270UF 20% 60V AXIAL datasheet.pdf
CONN HDR 20POS 2.54MM datasheet.pdf