ITT Cannon, LLC DDMAME50SNMB
DDMAME50SNMB picture photo
Mfg. Part Number
DDMAME50SNMB
Brief Description
DSUB 50 F CRIMP NMB CLIN G50
Datasheet Download
DDMAME50SNMB.pdf
Availability of DDMAME50SNMB
QUANTITY
DDMAME50SNMB Order Process
Ship out your order
Specifications of DDMAME50SNMB
Internal Part NumberEIS-DDMAME50SNMB
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
FamilyD-Sub Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DDMAME50SNMB
Related LinksDDMAME, DDMAME50SNMB Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
DDMAME50SNMB Details Description
Related parts for DDMAME50SNMB
CONN CARD EXTEND 26POS .050" datasheet.pdf
IC SHIFT REGISTER 9BIT 28-PLCC datasheet.pdf
CAP CER 680PF 440VAC Y5U RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 50W datasheet.pdf
CAP CER 4.7PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS .156" datasheet.pdf