ITT Cannon, LLC DDMAMT78SNM-F225
DDMAMT78SNM-F225 picture photo
Mfg. Part Number
DDMAMT78SNM-F225
Manufacturer
Product Category
D-Sub Connectors
Brief Description
DSUB 78 F CRIMP HD T G50 NM SS
Datasheet Download
DDMAMT78SNM-F225.pdf
Availability of DDMAMT78SNM-F225
QUANTITY
DDMAMT78SNM-F225 Order Process
Ship out your order
Specifications of DDMAMT78SNM-F225
Internal Part NumberEIS-DDMAMT78SNM-F225
Category Connectors, Interconnects
FamilyD-Sub Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DDMAMT78SNM-F225
Related LinksDDMAMT78, DDMAMT78SNM-F225 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
DDMAMT78SNM-F225 Details Description
Related parts for DDMAMT78SNM-F225
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 25 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
CONN RCPT 21POS BOX MNT W/SCKT datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 2 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 50W datasheet.pdf
MULTI-LAY HYBRID BALUNS 0805 datasheet.pdf
CONN RCPT 16POS STRAIGHT SCKT datasheet.pdf
TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO-214AA datasheet.pdf
CAP CER 82PF 100V NPO 0603 datasheet.pdf