ASSMANN WSW Components DK-1611-26-015/BL
DK-1611-26-015/BL picture photo
Mfg. Part Number
DK-1611-26-015/BL
Brief Description
CABLE CAT6 W/BOOT 15' BLACK
Datasheet Download
DK-1611-26-015/BL.pdf
Availability of DK-1611-26-015/BL
QUANTITY
DK-1611-26-015/BL Order Process
Ship out your order
Specifications of DK-1611-26-015/BL
Internal Part NumberEIS-DK-1611-26-015/BL
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package80
Length15.0' (4.57m)
ShieldingUnshielded
ColorBlack
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DK-1611-26-015/BL
Related LinksDK-1611-, DK-1611-26-015/BL Datasheet, ASSMANN WSW Components Distributor
DK-1611-26-015/BL Details Description
Related parts for DK-1611-26-015/BL
CONN HEADER 14POS 2MM R/A GOLD datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 24V datasheet.pdf
CONN TERM BLK CARD EDGE 44POS datasheet.pdf
MACHINE SCREW HEX 4-40 datasheet.pdf
RES 511K OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
RES 12.4 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
MOSFET P-CH 20V 5.2A 6UDFN datasheet.pdf
CAP TANT 3.3UF 20% 15V AXIAL datasheet.pdf
MOSFET N-CH 30V 40A WPAK datasheet.pdf
SMITHS datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 23 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
RES SMD 3.3K OHM 1% 3W 2512 datasheet.pdf