ASSMANN WSW Components DK-1611-26-100/WH
DK-1611-26-100/WH picture photo
Mfg. Part Number
DK-1611-26-100/WH
Brief Description
CABLE CAT6 W/BOOT 100' WHITE
Datasheet Download
DK-1611-26-100/WH.pdf
Availability of DK-1611-26-100/WH
QUANTITY
DK-1611-26-100/WH Order Process
Ship out your order
Specifications of DK-1611-26-100/WH
Internal Part NumberEIS-DK-1611-26-100/WH
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package12
Length100' (30.5m)
ShieldingUnshielded
ColorWhite
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DK-1611-26-100/WH
Related LinksDK-1611-, DK-1611-26-100/WH Datasheet, ASSMANN WSW Components Distributor
DK-1611-26-100/WH Details Description
Related parts for DK-1611-26-100/WH
CAP ALUM 3300UF 20% 200V SNAP datasheet.pdf
IC MULTIVIBRATOR DUAL MONO 16DIP datasheet.pdf
IC REG LDO 4V 50MA SOT23-5 datasheet.pdf
IC TRANSCVR 8BIT N-INV 24TSSOP datasheet.pdf
ENCODER OPT 16PPR DET 6MM SHAFT datasheet.pdf
RES SMD 422 OHM 1% 1/2W 1206 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 75W datasheet.pdf
CAP ALUM 470UF 20% 420V SNAP datasheet.pdf
RES 549 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 2POS STR 7.62MM datasheet.pdf
CONN RCPT 4POS BOX MNT SKT datasheet.pdf
100UF 350V 25.4X66.675 85C AXI datasheet.pdf