Murata Electronics North America DLW21SN121HQ2L
DLW21SN121HQ2L picture photo
Mfg. Part Number
DLW21SN121HQ2L
Manufacturer
Product Category
Common Mode Chokes
Brief Description
CHOKE COIL COMMON MODE 280MA SMD
Datasheet Download
DLW21SN121HQ2L.pdf
Availability of DLW21SN121HQ2L
QUANTITY
DLW21SN121HQ2L Order Process
Ship out your order
Specifications of DLW21SN121HQ2L
Internal Part NumberEIS-DLW21SN121HQ2L
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Product Training ModulesCommon Mode Chokes
Featured ProductCommon Mode Choke Coils
EDA / CAD ModelsDownload from Accelerated Designs
Standard Package2,000
Category Filters
FamilyCommon Mode Chokes
SeriesEMIFIL®, DLW21S
PackagingTape & Reel (TR)
Filter TypeData, Signal Line
Number of Lines2
Inductance-
Current280mA
DC Resistance (DCR)410 mOhm Max
Impedance120 Ohm
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting TypeSurface Mount
Size / Dimension0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Height (Max)0.055" (1.40mm)
Package / CaseHorizontal, 4 PC Pad
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DLW21SN121HQ2L
Related LinksDLW21SN, DLW21SN121HQ2L Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
DLW21SN121HQ2L Details Description
Related parts for DLW21SN121HQ2L
IDC CABLE - MKR60K/MC60M/MCS60K datasheet.pdf
IC REG LDO 2.8V 0.15A 5TSOP datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 500V 20A TO220AC datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 37POS WALLMNT SCKT datasheet.pdf
CONN ADAPT RP SMA JACK-SMA PLUG datasheet.pdf
INPUT MODULE 16 DIGITAL datasheet.pdf
SPACER TUBULAR GEN PURP 0.060" datasheet.pdf
CAP ALUM 560UF 20% 25V RADIAL datasheet.pdf
RES 121K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
XCEDE RIGHT 6PVH 4COL WK datasheet.pdf
508 TB SPRING PLUG datasheet.pdf
MKP 0.39UF 5% 2000VDC DRAWING T2 datasheet.pdf