Finisar Corporation DM200-01-1-9300-0-LC
DM200-01-1-9300-0-LC picture photo
Mfg. Part Number
DM200-01-1-9300-0-LC
Brief Description
MOD LASER CML 100GHZ 200KM
Datasheet Download
DM200-01-1-9300-0-LC.pdf
Availability of DM200-01-1-9300-0-LC
QUANTITY
DM200-01-1-9300-0-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of DM200-01-1-9300-0-LC
Internal Part NumberEIS-DM200-01-1-9300-0-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DM200-01-1-9300-0-LC
Related LinksDM200-01-1, DM200-01-1-9300-0-LC Datasheet, Finisar Corporation Distributor
DM200-01-1-9300-0-LC Details Description
Related parts for DM200-01-1-9300-0-LC
BRD SPT SNAP LOCK KEY SLOT 3/16" datasheet.pdf
SOCKET SET W/HNDL 6PT 12PT 3/8" datasheet.pdf
OSC PROG 3.3V CML HIGH 20PPM datasheet.pdf
RES SMD 14.9KOHM 0.01% 1/4W 0805 datasheet.pdf
BRD SPT SNAP LOCK NYLON 3/8" datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 200W datasheet.pdf
RES 856 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 250W datasheet.pdf
CAP FILM 1.6NF 3.5% 1600VDC RAD datasheet.pdf
CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL datasheet.pdf
PCB TERMINAL BLOCK 5POS datasheet.pdf