3M DP601NS-GRAY-50ML
DP601NS-GRAY-50ML picture photo
Mfg. Part Number
DP601NS-GRAY-50ML
Manufacturer
Product Category
Glue, Adhesives, Applicators
Brief Description
URTHN ADH DP-601NS GRAY 50ML SYR
Datasheet Download
DP601NS-GRAY-50ML.pdf
Availability of DP601NS-GRAY-50ML
QUANTITY
DP601NS-GRAY-50ML Order Process
Ship out your order
Specifications of DP601NS-GRAY-50ML
Internal Part NumberEIS-DP601NS-GRAY-50ML
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package12
Category Tapes, Adhesives
FamilyGlue, Adhesives, Applicators
SeriesScotch-Weld™
TypeEpoxy Adhesive, 2 Part
Features-
For Use With/Related ProductsMulti-Purpose
Shipping Info-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DP601NS-GRAY-50ML
Related LinksDP601NS-, DP601NS-GRAY-50ML Datasheet, 3M Distributor
DP601NS-GRAY-50ML Details Description
Related parts for DP601NS-GRAY-50ML
IC REG MULT CONFIG INV ADJ 8SOIC datasheet.pdf
GUARD BASKET 200MM FOR M4Q SER datasheet.pdf
RES SMD 9.09 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN RCPT 4POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf
FUSE ONE TIME FAST ACT 600V 2A datasheet.pdf
RES 1.07K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 4.87K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES CHAS MNT 2.05 OHM 1% 5W datasheet.pdf
CAP TANT 0.22UF 20% 50V AXIAL datasheet.pdf