Murata Electronics North America DSS306-431Y5S271M100
DSS306-431Y5S271M100 picture photo
Mfg. Part Number
DSS306-431Y5S271M100
Datasheet Download
DSS306-431Y5S271M100.pdf
Availability of DSS306-431Y5S271M100
QUANTITY
DSS306-431Y5S271M100 Order Process
Ship out your order
Specifications of DSS306-431Y5S271M100
Internal Part NumberEIS-DSS306-431Y5S271M100
Delivery TimeIn stock, ship DSS306-431Y5S271M100 today.
SeriesDSS306-431Y5
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-DSS306-431Y5S271M100
MURATA Product CategoryMURATA Components
DSS306-431Y5S271M100 Details Description
Related parts for DSS306-431Y5S271M100
IC REG LDO -5V 0.1A 3HSIP datasheet.pdf
IC GATE 3.0GHZ 100OHM 10-MSOP datasheet.pdf
RES SMD 2.7K OHM 5% 1W 2512 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
RES SMD 3.01K OHM 0.1% 1/2W 2512 datasheet.pdf
TVS DIODE 48VWM 81.6VC AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 1K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CAP CER 820PF 400VAC Y5P RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 453 OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 25A 125V datasheet.pdf