Murata Electronics North America DSS6NC52A102U31A
DSS6NC52A102U31A picture photo
Mfg. Part Number
DSS6NC52A102U31A
Brief Description
FILTER EMI 1000PF RADIAL
Datasheet Download
DSS6NC52A102U31A.pdf
Availability of DSS6NC52A102U31A
QUANTITY
DSS6NC52A102U31A Order Process
Ship out your order
Specifications of DSS6NC52A102U31A
Internal Part NumberEIS-DSS6NC52A102U31A
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,000
Category Filters
FamilyEMI/RFI Filters (LC, RC Networks)
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DSS6NC52A102U31A
Related LinksDSS6NC52, DSS6NC52A102U31A Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
DSS6NC52A102U31A Details Description
Related parts for DSS6NC52A102U31A
IC INVERTER DUAL 4-INPUT 20DIP datasheet.pdf
CAP ALUM 10000UF 20% 10V SNAP datasheet.pdf
RELAY GENERAL PURPOSE 4PDT 2A 6V datasheet.pdf
CONN HSG RCPT STRGHT 26POS PIN datasheet.pdf
CAP PMI STOVEPIPE 15/32" BLACK datasheet.pdf
IC DSC 16BIT 32KB FLASH 28SOIC datasheet.pdf
CONN PLUG 8POS RT ANG W/SKTS datasheet.pdf
CAP CER 2200PF 10V X6S 0201 datasheet.pdf
HD SMT datasheet.pdf
HEATSINK 36.83X57.6X11.43MM T412 datasheet.pdf
TX-D RELAY2 FORM C 24V datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 13 Circuit 0.563" (14.30mm) datasheet.pdf