Murata Electronics North America DSS6NC52A271T41B
DSS6NC52A271T41B picture photo
Mfg. Part Number
DSS6NC52A271T41B
Brief Description
FILTER EMI 270PF RADIAL
Datasheet Download
DSS6NC52A271T41B.pdf
Availability of DSS6NC52A271T41B
QUANTITY
DSS6NC52A271T41B Order Process
Ship out your order
Specifications of DSS6NC52A271T41B
Internal Part NumberEIS-DSS6NC52A271T41B
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package500
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DSS6NC52A271T41B
Related LinksDSS6NC52, DSS6NC52A271T41B Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
DSS6NC52A271T41B Details Description
Related parts for DSS6NC52A271T41B
DIODE ZENER 30V 500MW DO35 datasheet.pdf
PEN MARKING FINE TIP RED datasheet.pdf
RES SMD 178 OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN PLUG BLANK M20 BRASS STD datasheet.pdf
CLEAN BODY 025 CONNECTOR 2POS datasheet.pdf
CAP CER 0.15UF 100V JB 1206 datasheet.pdf
DECI-CENTER JUMPERS 10POS datasheet.pdf
XCEDE LEFT 6PVH 8COL WK datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X35MM R-TAB T766 datasheet.pdf
CONN 5.00 MTV-4 TB75 BK datasheet.pdf
MODULE THYRISTOR 60A ADD-A-PAK datasheet.pdf