Murata Electronics North America DSS710 D 223S12-22
DSS710 D 223S12-22 picture photo
Mfg. Part Number
DSS710 D 223S12-22
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
DSS710 D 223S12-22.pdf
Availability of DSS710 D 223S12-22
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
DSS710 D 223S12-22 Order Process
Ship out your order
Specifications of DSS710 D 223S12-22
Internal Part NumberEIS-DSS710 D 223S12-22
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship DSS710 D 223S12-22 today.
SeriesDSS710 D 2
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-DSS710 D 223S12-22
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksDSS710 D , DSS710 D 223S12-22 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
DSS710 D 223S12-22 Details Description
Related parts for DSS710 D 223S12-22
RES SMD 102 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS .100 EYELET datasheet.pdf
CAP CER 330PF 1KV NP0 1825 datasheet.pdf
IC RCVR/EQUALZR TRPL DIFF 28-QFN datasheet.pdf
IC OPAMP JFET 3MHZ 14SOIC datasheet.pdf
IC MULTIMEDIA SWITCH 20-WLCSP datasheet.pdf
FERRITE CORE datasheet.pdf
EDGE SENSOR datasheet.pdf
CONN EDGECARD 34POS .100" datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 18V 108W datasheet.pdf
RES SMD 75 OHM 2% 22W 2512 datasheet.pdf