Murata Electronics North America DST310-92B222M100
DST310-92B222M100 picture photo
Mfg. Part Number
DST310-92B222M100
Datasheet Download
DST310-92B222M100.pdf
Availability of DST310-92B222M100
QUANTITY
DST310-92B222M100 Order Process
Ship out your order
Specifications of DST310-92B222M100
Internal Part NumberEIS-DST310-92B222M100
Delivery TimeIn stock, ship DST310-92B222M100 today.
SeriesDST310-92B
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-DST310-92B222M100
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksDST310-9, DST310-92B222M100 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
DST310-92B222M100 Details Description
Related parts for DST310-92B222M100
WIRE SADDLE NYLON NATURAL .51" datasheet.pdf
RES SMD 3.74K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CAP CER 4700PF 100V X7R 1206 datasheet.pdf
RES SMD 0.3 OHM 1% 1/4W 0805 datasheet.pdf
FRONT PANEL KIT 6U 12HP VME datasheet.pdf
IC OSC VCXO 400MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
DIODE STD REC ISO LEAD 70A DO5 datasheet.pdf
CRYSTAL 37.400 MHZ 8PF SMT datasheet.pdf