Murata Electronics North America DST9NC51H223Q55B
DST9NC51H223Q55B picture photo
Mfg. Part Number
DST9NC51H223Q55B
Manufacturer
Product Category
EMI/RFI Filters (LC, RC Networks)
Brief Description
FILTER EMI 22000PF RADIAL
Datasheet Download
DST9NC51H223Q55B.pdf
Availability of DST9NC51H223Q55B
QUANTITY
DST9NC51H223Q55B Order Process
Ship out your order
Specifications of DST9NC51H223Q55B
Internal Part NumberEIS-DST9NC51H223Q55B
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package200
Category Filters
FamilyEMI/RFI Filters (LC, RC Networks)
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DST9NC51H223Q55B
Related LinksDST9NC51, DST9NC51H223Q55B Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
DST9NC51H223Q55B Details Description
Related parts for DST9NC51H223Q55B
IC REG LDO 2.4V 0.15A SOT23-5 datasheet.pdf
IC SUPERVISOR CPU 32K EE 14TSSOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS .156 WW datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .125 EXTEND datasheet.pdf
CAP THIN FILM 0.5PF 50V 1210 datasheet.pdf
DETECT HEATER ELEMENT 100V CHAS datasheet.pdf
RES 92 OHM 0.6W 0.01% RADIAL datasheet.pdf
TYPE C100 "K" 10% TOLERANCE datasheet.pdf