TE Connectivity Deutsch Connectors DTS26F25-37SB-LC
DTS26F25-37SB-LC picture photo
Mfg. Part Number
DTS26F25-37SB-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN PLUG 39POS STRGHT SKT
Datasheet Download
DTS26F25-37SB-LC.pdf
Availability of DTS26F25-37SB-LC
QUANTITY
DTS26F25-37SB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of DTS26F25-37SB-LC
Internal Part NumberEIS-DTS26F25-37SB-LC
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS non-compliant
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DTS26F25-37SB-LC
Related LinksDTS26F25, DTS26F25-37SB-LC Datasheet, TE Connectivity Deutsch Connectors Distributor
DTS26F25-37SB-LC Details Description
Related parts for DTS26F25-37SB-LC
IC MCU 8BIT 7KB OTP 20SOIC datasheet.pdf
XFRMR SEMI-TORO 6VA THRU HOLE datasheet.pdf
CONN RECEPT 25POS 1MM SMD TIN datasheet.pdf
IC REG LDO 3.5V 50MA SOT89-3 datasheet.pdf
DIODE ZENER 51V 1.5W DO214AA datasheet.pdf
RES SMD 200K OHM 5% 1W 2010 datasheet.pdf
RES 4.99K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 1.2UF 10% 20V AXIAL datasheet.pdf