Hirose Electric Co Ltd DX30A-36S(50)
DX30A-36S(50) picture photo
Mfg. Part Number
DX30A-36S(50)
Brief Description
IDC CONN 36POS RECEPT
Datasheet Download
DX30A-36S(50).pdf
Availability of DX30A-36S(50)
QUANTITY
DX30A-36S(50) Order Process
Ship out your order
Specifications of DX30A-36S(50)
Internal Part NumberEIS-DX30A-36S(50)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DX30A-36S(50)
Related LinksDX30A-, DX30A-36S(50) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
DX30A-36S(50) Details Description
Related parts for DX30A-36S(50)
IC OPAMP CHOPPER 500KHZ 8MSOP datasheet.pdf
CONN SMB PLUG STR 50 OHM SOLDER datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN HEADER 74POS 2MM R/A SOLDER datasheet.pdf