Hirose Electric Co Ltd DX31A-68P(50)
DX31A-68P(50) picture photo
Mfg. Part Number
DX31A-68P(50)
Brief Description
CONN PLUG IDC 68POS
Datasheet Download
DX31A-68P(50).pdf
Availability of DX31A-68P(50)
QUANTITY
DX31A-68P(50) Order Process
Ship out your order
Specifications of DX31A-68P(50)
Internal Part NumberEIS-DX31A-68P(50)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DX31A-68P(50)
Related LinksDX31A-, DX31A-68P(50) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
DX31A-68P(50) Details Description
Related parts for DX31A-68P(50)
LED GREEN/YLW CLEAR 1210 SMD datasheet.pdf
SWITCH REED SPDT 1.5A 65-75 A/T datasheet.pdf
IC D-TYPE POS TRG SNGL 20SOIC datasheet.pdf
OPTOISO 2.5KV 2CH OPEN COL 8SSOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
RES 17.4K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 55POS STRGHT W/SKT datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE 4PDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
PMI BASE 11/16 NEON BAY SOLDER datasheet.pdf
DIODE ZENER 36V 410MW SOD123 datasheet.pdf
FUSE 125MA 350V RADIAL datasheet.pdf