Omron Automation & Safety E39-UF1-10
E39-UF1-10 picture photo
Mfg. Part Number
E39-UF1-10
Manufacturer
Product Category
Accessories
Brief Description
BIG LENS ASSEMBLY
Datasheet Download
E39-UF1-10.pdf
Availability of E39-UF1-10
QUANTITY
E39-UF1-10 Order Process
Ship out your order
Specifications of E39-UF1-10
Internal Part NumberEIS-E39-UF1-10
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Sensors, Transducers
FamilyAccessories
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)E39-UF1-10
Related LinksE39-U, E39-UF1-10 Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
E39-UF1-10 Details Description
Related parts for E39-UF1-10
SENSOR TEMPERATURE I2C 8MSOP datasheet.pdf
CAP ALUM 6800UF 20% 10V SMD datasheet.pdf